Logo
VSTUPENKY ONLINE KUPUJTE Z POHODLÍ DOMOVA

Ohlasy

Milý Honzo,
je po čtyřicáté premiéře v divadle na Jezerce! Jaroslav Dušek na oslavu přinesl „Slávu strojů a měst“ a nepřišel sám, vydatně podporován celým orchestrem zvuků Ondřeje Smeykala a úžasnými pohybovými kreacemi Petra Nikla – nejpozoruhodnější byl ale sám text scénického čtení. A k úžasu diváka se najednou ukazuje, že již před sto lety se objevují nejen futuristické prognózy, ale tak é děsivé předpovědi možného technického vývoje. Mnohdy z toho mrazí a jindy se divák jen mimoděk zasměje, protože ten starý text něco aktuálního připomíná. Není to úplně veselá podívaná, kterou dokáže Jaroslav Dušek předvést. Víc než jindy to vede k zamyšlení o našem světě, v němž všichni žijeme.

A mně, jako věrnému divákovi ještě zbývá popřát „mému „ divadlu, aby stejně odvážně vstupovalo do všech dalších premiér, které nás teprve čekají.

Jan Cimický 24.01.2019

Ahoj Honzo,
ještě jednou děkujeme za pozvání na dnešní představení, moc se nám líbilo. A to nejen proto, že máme rádi pana Jaroslava Duška, na kterého řadu let chodíme, ale i pro samotný obsah představení. Přejeme vám pěkný čas a ať se vám i nadále daří.
Srdečně vás zdravíme.
Duda

Gustav Šebor 24.01.2019

Dobrý den,
byla jsem dnes na první veřejné generálce "Sláva strojů a měst" v divadle Na Jezerce...představení se mi moc líbilo, a to až tak, že jsem měla sto chutí vyhledat někde v divadle pana Duška a říct mu, jak MOC to bylo skvělé a jak MOC se mi to líbilo. Stydlivost však zvítězila, a tak prosím - vyřiďte někdo panu Duškovi, že to bylo fakt super, celé představení, včetně definice "kavárny" před přestávkou. Na představení se chystám určitě ještě jednou. Děkuji MOC !!!
Ať se vám daří.

Renata Císařová 23.01.2019

Milý, vážený, blízký Jene!
Velký dík za Výzvu, kterou jste přijal od Jiřího Kubíka. Je to statečná, potřebná a v pojmenování zavšivenosti věcí, které nás obklopují, a lidí, kteří nám bohužel už zase vládnou, nakonec přece jen nadějeplná promluva pro oněch 50% voličů, kteří v roce 2018 hlasovali pro Jiřího Drahoše, a ne pro zoufale zlobnou a stěží už jen tikem mžourající, udrogovanou trosku na Hradě v konkubinátu s trestně stíhaným soudruhem estébákem v čele vlády úporně podporované komunisty. Vyslechl jsem si vaši Výzvu v posledním dopoledni roku 2018. - Už vím, proč také v roce 2019 mít rád a vážit si vašeho Divadla Na Jezerce.

Nedejme se!
Jiří P. Kříž

J. P. Kříž 2.01.2019

Dobrý den
vážená paní Hrklová, předejte prosím panu Janu Hrušínskému můj Novoroční pozdrav - a velké poděkování. Za celé jeho vpravdě životní dílo zvané Divadlo Na Jezerce i za jeho statečné občanské postoje, ve kterých - narozdíl od našich vrcholných politiků, kteří si berou TGM tak rádi do křivé huby - konkrétně uplatňuje Masarykovu zásadu, že "politika" (tedy "věc veřejná") "je praktikovaná mravnost". Se vzrůstajícími sympatiemi už řadu let na jevišti i mimo ně sleduji, jak skvěle se Jan "potatil".
S pozdravem (poválečných) V+W: NEDÁME SE OTRÁVIT (Pěst na oko, 1947)
P.F.2019
Váš Vladimír Just

prof. Vladimír Just 1.01.2019
J. Hrušínský M. Remešová (Blesk) 15.06.2021

Jan Hrušínský: LIBUNA ŠAFRÁNKOVÁ BYLA NA SVĚTĚ JEN JEDNA

Liba Šafránková 7.6.1953-9.6.2021
Johana Hovorková (FORUM 24 magazín) 15.03.2021

ČEŠI SE PROBOUZÍ
Rozhovor Johany Hovorkové s Janem Hrušínským

Češi se probouzí
Anketa Divadelních novin (Divadelní noviny) 5.01.2021

Divadlo Na Jezerce v anketě Divadelních novin č. 1/2021 z 5. ledna 2021
INSCENACE ROKU

DN Inscenace roku 2020
Jitka Kačanová (Náš region - Praha) 7.12.2020

Jan Hrušínský: VĚŘÍM, ŽE DIVADLO PŘEŽIJE I SOUČASNOU VLÁDU

Jan Hrušínský: Věřím, že divadlo přežije i současnou vládu
Jan Hrušínský (Divadelní noviny) 24.11.2020

OHLÉDNUTÍ ZA STO LETY ČESKÉHO DIVADLA

DN 20/2020 Slovo Jan Hrušínský
Náš velký dík patří všem partnerům, kteří nám pomáhají inscenace realizovat.
TĚŠÍME SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU / A SPLENDID TIME IS GUARANTEED FOR ALL

HRAJEME! NEDĚLE: MANŽELSKÉ VRAŽDĚNÍ
POKLADNA OTEVŘENA: 13:00 - 19:00

Informace k výměně vstupenek na červen 2021 najdete na webu v Aktualitách. Prosíme všechny diváky s platnou vstupenkou z období covidu, aby v případě, že se jim náhradní termín nehodí, dali co nejdříve vědět obchodnímu oddělení telefonicky (606 066 134) nebo formou emailu (obchodni@hrusinsky.cz). Pokud vám nový termín vyhovuje - budeme s vámi automaticky v den představení počítat. Je ovšem nutné přinést s sebou původní vstupenky.
Splněnou podmínkou pro vstup do divadla je (od 8.6.) také negativní tzv. samotest.