Logo
VSTUPENKY ONLINE KUPUJTE Z POHODLÍ DOMOVA

Ohlasy

Vazeny pane Hrusinsky,
touto cestou chceme podekovat slecne, ktera nam dnes pomohla s vyberem predstaveni v divadle Na Jezerce. Byli jsme s manzelem bezradni, ale potkali jsme u pokladny Vasi produkcni, ktera nam profesionalne o kazdem predstaveni rekla par vet, obsazeni a trpelive odpovidala na nase dotazy. S takovym pristupem jsme se v jinem divadle nikdy nesetkali. S manzelem vedeme firmu o nekolika malo zamestnancich a pokud by se aspon polovina chovala tak jako Vase zamestnankyne, byla by to pro nas ta nejlepsi vizitka.
Poprve k vam jdeme na Zahraj to znovu, Same a brousime si zuby na Pansky klub. Dekujeme touto cestou vonave slecne produkcni za spolecnost a budeme se tesit ze ji potkame znovu. Vyridte ji prosime nase velke diky!
At se dari, Vasi rodice by na Vas byli pysni. Smejkalovi (Nový Bor)

Iveta Smejkalová 21.02.2019

Dobrý den, chtěla bych poděkovat panu Hrušínskému za náhradní vstupenky za zrušené představení Generálka. Představení Manželské vraždění nás velmi pobavilo a chystáme se na další Vaše zajímavé inscenace.
Vaše divačka

Renata Novotná 16.02.2019

Dobrý den,
už několik měsíců se snažíme koupit lístky na Manželské vraždění. Ale nemáme štěstí. Proto bych se chtěl zeptat a poprosit, jak je můžeme koupit? Kdy mám sledovat on-line prodeje nebo kam mám zajít? Jsem připraven na cokoliv :) Moc děkuji.
A ještě - minulý týden jsme byli s manželkou na představení Sláva strojů a měst. Úžasné, skvělé, aktuální, výborné, těžké ale fantastické :)
Děkuji!
Martin Babáček

Martin Babáček 30.01.2019

Milý pane Hrušínský,
Jirka Kříž rozesílá své recenze kolegům, některým i koresponenci s divadly, a tak se mi dostal do mailu jeho názor na poslední novinku Jezerky. Píšu Vám proto, že jeho postoj tentokrát nesdílím, vůbec si nemyslím, že by Jaroslav premiéru odfláknul. Celý tvar mi přišel přinejmenším pozoruhodný, v rámci poetiky Jezerky i dramaturgicky smělý (včetně svěžích Niklových "ptákovin"). Byl to pro mě zajímavý a inspirativní večer.
Mějte se hezky!
Jan Kerbr

Jan Kerbr o Slávě strojů a měst 28.01.2019

Děkuji za pozvání na včerejší představení. Bylo to pro mě zvláštní. Mám teď hodně hektické období a trochu jsem se bál, že pro únavu ani nebudu schopen vnímat představení samé. Ale bylo zvláštní nechat se konfrontovat se sto let starými myšlenkami. V konfrontaci s tím, co prožívám intezivně teď. To představení bylo jak hodně dobré víno. Chutnalo přímo při konzumaci, ale nejzajímavější byly ty tóny chuti po vypití - když člověk přemýšlel nad tím, co právě slyšel/pil a jak to chutnalo. Tak děkuju moc.

Václav Láska, Senát PČR 25.01.2019
J. Hrušínský M. Remešová (Blesk) 15.06.2021

Jan Hrušínský: LIBUNA ŠAFRÁNKOVÁ BYLA NA SVĚTĚ JEN JEDNA

Liba Šafránková 7.6.1953-9.6.2021
Johana Hovorková (FORUM 24 magazín) 15.03.2021

ČEŠI SE PROBOUZÍ
Rozhovor Johany Hovorkové s Janem Hrušínským

Češi se probouzí
Anketa Divadelních novin (Divadelní noviny) 5.01.2021

Divadlo Na Jezerce v anketě Divadelních novin č. 1/2021 z 5. ledna 2021
INSCENACE ROKU

DN Inscenace roku 2020
Jitka Kačanová (Náš region - Praha) 7.12.2020

Jan Hrušínský: VĚŘÍM, ŽE DIVADLO PŘEŽIJE I SOUČASNOU VLÁDU

Jan Hrušínský: Věřím, že divadlo přežije i současnou vládu
Jan Hrušínský (Divadelní noviny) 24.11.2020

OHLÉDNUTÍ ZA STO LETY ČESKÉHO DIVADLA

DN 20/2020 Slovo Jan Hrušínský
Náš velký dík patří všem partnerům, kteří nám pomáhají inscenace realizovat.
TĚŠÍME SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU / A SPLENDID TIME IS GUARANTEED FOR ALL

HRAJEME! NEDĚLE: MANŽELSKÉ VRAŽDĚNÍ
POKLADNA OTEVŘENA: 13:00 - 19:00

Informace k výměně vstupenek na červen 2021 najdete na webu v Aktualitách. Prosíme všechny diváky s platnou vstupenkou z období covidu, aby v případě, že se jim náhradní termín nehodí, dali co nejdříve vědět obchodnímu oddělení telefonicky (606 066 134) nebo formou emailu (obchodni@hrusinsky.cz). Pokud vám nový termín vyhovuje - budeme s vámi automaticky v den představení počítat. Je ovšem nutné přinést s sebou původní vstupenky.
Splněnou podmínkou pro vstup do divadla je (od 8.6.) také negativní tzv. samotest.