Logo
VSTUPENKY ONLINE KUPUJTE Z POHODLÍ DOMOVA

Aktuality

Obrázek aktuality

AKTUALITY Z JEZERKY - KVĚTEN 2023 - 5.05.2023

Milí Jezerkovští, přejeme vám krásné jaro!
 
 Provoz pokladny jsme od 1. 4. 2023 upravili podle návštěvnosti tak, že je otevřena vždy ve hrací dny od 17:00 do 19:00. Vaše dotazy můžete i nadále směřovat na email vstupenky@hrusinsky.cz a veškerý nákup pohodlně z domova vyřídíte on-line zde na našem webu v sekci Program. 
 
 V květnu budete moct navštívit naši novou hru MNOHO POVYKU PRO LAJK s Janem Vlasákem
v hlavní roli, nepřehlédněte veřejné generálky a první reprízu! 

 Naše letní scéna se blíží - strávíte další léto s Jezerkou? Těšíme se na Vás v Chodovské tvrzi, na zámku v Dobřichovicích, v Plané nad Lužnicí a také v Brně na Kraví hoře u Bolka, kam se i letos velmi těšíme. Vstupenky najdete v sekci Program. 

 Sledujte nás na našem Instagramu a Facebooku, kde s Vámi často sdílíme herecké zážitky ze zázemí :-)  #sejdemesenajezerce


 Děkujeme, že nám zůstáváte věrní - že se do našeho hlediště vracíte. Těšíme se na všechny vaše návštěvy!

 

VÍCE ❯❯
Obrázek aktuality

DUBEN 2023 V PRODEJI - 18.01.2023

Milí Jezerkovští, 
aktuálně máme v prodeji DUBEN 2023 a těšíme se na jaro strávené s Vámi!


Informace k inscenaci GIN GAME:
S ohledem na zdravotní stav paní Bohdalové, která na doporučení lékařů všechny termíny fyzicky náročného představení Gin Game do konce sezóny musela zrušit, Vám za Váš datum nabízíme jako náhradu jakékoliv představení z našeho repertoáru v datum, který si z nabídky sami vyberete.
Pokud už víte, jakou inscenaci byste u nás rádi navštívili, napište nám, prosím, na tento email: vstupenky@hrusinsky.cz  Limit této výměny je nastaven do konce června 2023.

Víme, že někteří z Vás tuto situaci zažívají opakovaně a doufáme, že se tentokrát na Jezerce shledáme a užijete si společně s námi zaslouženě příjemný večer. Všichni aktuálně pracujeme na tom, aby výměna Vašeho termínu proběhla komfortně a bez zdlouhavého čekání, přesto Vás prosíme o trpělivost vzhledem k vysokému počtu obsazení inscenace Gin Game (660 diváků), se kterými v příštích dnech budeme komunikovat.

Děkujeme za pochopení!

 

VÍCE ❯❯
Obrázek aktuality

VÁNOCE NA JEZERCE - 31.10.2022

Milí Jezerkovští, 

blíží se vánoční svátky a my bychom vám rádi pomohli vyhnout se stresu, který ať chceme, nebo ne, patří k vymýšlení a nakupování těch nejlepších dárku pro vaše blízké a přátele.  

RUDOLF HRUŠÍNSKÝ - STO ROZMARNÝCH LÉT je výpravná kniha, která potěší každého. Objevíte v ní přes 900 fotografií z profesního i soukomého života jednoho z našich nejlepších herců. Knihu je možné koupit on-line na našem webu nebo na pokladně DNJ s podpisem nebo věnováním Jana Hrušínského. 

Program inscenací jsme pro vás vyladili až do března, máte tedy pod stromeček z čeho vybírat. Na určitá představení je navíc sleva 20% - tato sleva je možná pouze při přímém prodeji na pokladně divadla a paní pokladní vás bude ráda informovat o možnostech, které nabízíme. Divadlo Na Jezerce slaví 20 let a jako dárek jsme pro naše diváky připravili právě tuto akci. Využijte ji při nákupu dárků!

Lednový, únorový i březnový program Jezerky najdete na našem webu v sekci Program. Brzy dáme do prodeje i duben a květen a už nyní chystáme letní scénu 2023, protože dvě předešlá léta nám s vámi bylo skvěle! :-)

Těšíme se, že sváteční čas prožijeme společně. Děkujeme vám za přízeň a přejeme všem krásný podzim a hodně zdraví.

#sejdemesenajezerce #vanoce2022

VÍCE ❯❯
Obrázek aktuality

NOVÁ SEZÓNA 2022/2023 - 7.09.2022

Milí Jezerkovští, 

 společně už ve středu 14. 9. 2022 v 19:00 otevřeme novou sezónu novinkou OBČAN PRVNÍ JAKOSTI, která se okamžitě po uvedení těšila velkému zájmu publika. Nedivíme se, kvalitní komedie je v této době potřeba a na Jezerce jich nabízíme hned několik! Občan první jakosti je zárukou skvělé zábavy, vidět v něm navíc poprvé na Jezerce můžete naši novou tvář - Nelu Boudovou.
Smát se budete už tradičně také na Charleyově tetě, která je naším evergreenem i proto, že si ji neustále žádáte. Rozesmáte publikum je pro nás jasným ukazatelem, že své místo v repertoáru DNJ právem má.
Komedie nejen pro pány Práskni do bot je jednou z několika divadelních režií Jana Hřebejka - pokud vám nevadí ostřejší slovník nebo nevíte, na co vzít kamaráda, kolegu nebo manžela, rozhodně neváhejte - pobavíte se! Září i říjen už je dlouho v prodeji, brzy přibude listopad. Na prosinci pracujeme a už teď se můžete těšit na Silvestr - ten s vámi trávíme rok co rok a vždycky je to jízda! 

Děkujeme vám, milí diváci, za přízeň, kterou nám pravidelně projevujete - hlavně díky vám jsme zvládli mnohá zemětřesení včetně covidových opatření i úplné uzavření divadla. Pevně doufáme, že nic takového už nezažijeme a přejeme vám všem hlavně hodně zdraví!

TĚŠÍME SE NA VÁS V HLEDIŠTI DIVADLA NA JEZERCE #sejdemesenajezerce 

VÍCE ❯❯
Obrázek aktuality

LÉTO S DIVADLEM NA JEZERCE - 25.04.2022


Milí Jezerkovští!

 Rozhodli jsme se ke stejnému kroku jako minulý rok - léto opět strávíme společně! Užili jsme si to s vámi natolik, že si chceme neopakovatelnou atmosféru letních scén za Vaší přítomnosti zopakovat - Chodovská Tvrz, Dobřichovice, Kraví Hora (Divadlo Bolka Polívky) a nebo třeba Planá nad Lužnicí a Most - to jsou místa, kde se potkáme! 
 Ještě předtím si ale nenechte ujít naši novinku: AFTER LIFE, která bude mít premiéru 30. května a už nyní jsou v prodeji veřejné generálky i červnové reprízy. Tento hit Netflixu z pera Rickyho Gervaise u nás režíruje Jan Hřebejk a máte se na co těšit! 
 Přijďte se na Jezerku zasmát, pobavit, vytvořit vzpomínky, které v těžších časech pomáhají... Víme, že je kolem nás spousta nenálady a smutku, ale věříme, že večer na Jezerce může vyladit nedobré dny. Děláme všechno pro to, abyste se u nás cítili lépe než kdekoliv jinde - přesvědčte se sami. A začněte například naší nejnovější komedií Občan první jakosti, osvědčeným Pánským klubem nebo rodinnou komedií Saturnin a Charleyova teta, které jsou obě vhodně pro každého člena rodiny. Už teď se na setkání s Vámi těšíme!
 Nezapomeňte využít naše speciální akce: ŠŤASTNÉ ÚTERÝ a NEŠŤASTNOU STŘEDU. Více se dozvíte na pokladně DNJ buď osobně, nebo na čísle 725 442 150.

Léto s Jezerkou bude stát za to! Ale ještě chvilku si společně užijme jaro! #sejdemesenajezerce

VÍCE ❯❯
Obrázek aktuality

46. PREMIÉRA NA JEZERCE: OBČAN PRVNÍ JAKOSTI - 18.03.2022

Milí Jezerkovští, máme pro vás novou komedii!
 
V Divadle Na Jezerce se moderátor fiktivní show v novince Občan první jakosti ptá: „MÁ MÍT KAŽDÝ VOLEBNÍ PRÁVO?“
Řízná komedie o tom, kam až může vést lidská blbost. V rámci živého vysílání televizní talkshow se setkáváme s pěticí náhodně vybraných diváků a tak trochu nesmiřitelných názorových oponentů. Ti společnými silami, nebo spíše prostřednictvím neřízených hádek a střetů, hledají hypotetické desatero kritérií a hodnot, na základě kterých by se přidělovalo - nebo odebíralo volební právo. Otázkou ale zůstává, zda potřebných kvalit dosahují sami členové této komise… Skrze postavu tak trochu sebestředného mladého moderátora, který se považuje za mistra v kombinování tíživých společenských otázek s bulvárem, poznáváme, kam až nás mohou netolerance a přesvědčení o své vlastní a jediné pravdě dovést.
Hra si dává za cíl hlavně kvalitně pobavit, ale také divákům připomenout, že má-li demokracie problémy, nemáme překonávat demokracii, ale ty problémy. A tím hlavním problémem jsme často my sami.

Těšíme se na Vás a přejeme Vám příjemnou zábavu! #sejdemsenajezerce
 
Premiéra v DNJ: 25. března 2022, 1. repríza v prodeji: 27. března
Obsazení: Dan Šváb, Kristýna Hrušínská, Nela Boudová, Miluše Šplechtová, Martin Sitta, 
Jan Hrušínský, Libor Hruška
Autor textu a režie: Matěj Balcar
Produkce: Jan Hrušínský
Scéna: Jan Balcar
Kostýmy: Hana Soukupová

VÍCE ❯❯
Obrázek aktuality

DO DIVADLA BEZ TESTŮ A BEZ OČKOVÁNÍ - 11.02.2022

A TEĎ UŽ K NÁM ZASE MŮŽETE VŠICHNI, MILÍ DIVÁCI!

https://covid.gov.cz/situace/kultura/divadla
naposledy aktualizováno v čtvrtek 10. února 2022 (00:03)

Pravidla a doporučení

Divadelní představení se mohou konat pro nejvýše 1000 diváků. Diváci musí být usazeni. 

Všichni diváci musí mít po celou dobu nasazený respirátor bez výdechového ventilu min. třídy FFP2 (KN95 / N95).

VÍCE ❯❯
Obrázek aktuality

PODMÍNKY VSTUPU DO DIVADLA - 2022 - 11.01.2022

Aktualizace opatření v souladu s rozhodnutím vlády ze dne 3. 1. 2022

Diváci musí mít po celou dobu konání akce nasazený ochranný prostředek dýchacích cest (nos, ústa), kterým je respirátor (bez výdechového ventilu) nebo nanorouška.

Divák se u vstupu musí prokázat potvrzením o splnění jedné z níže uvedených podmínek.
nejméně 14 dní od aplikace druhé dávky očkovací látky (v případě jednodávkového schématu pak 14 dní od aplikace)
• v případě podání pouze první dávky očkovací látky negativním PCR testem ne starším 72 hodin 
laboratorně potvrzené prodělání onemocnění COVID 19 před méně než 180 dny
záznam v Informačním systému infekčních nemocí obsahující informaci o tom, že se nemůže ze zdravotních důvodů očkovat proti onemocnění COVID 19 a PCR test ne starší 72 hodin

Děti do 18 let se prokazují negativním PCR testem ne starším 72 hodin. U dětí do 12 let testování není vyžadováno.

Pokud divák výše uvedené podmínky nesplní, nemůže být vpuštěn na představení.

Děkujeme za Vaši vstřícnost a těšíme se na Vaši návštěvu! #sejdemesenajezerce

VÍCE ❯❯
Obrázek aktuality

SILVESTR NA JEZERCE - 19.12.2021

Milí Jezerkovští, 
 přijďe si užít POSLEDNÍ DEN V ROCE DO DIVADLA NA JEZERCE! Hrajeme komedii NAPROSTÍ CIZINCI a těšíme se, že si společně užijeme SILVESTROVSKÉ ODPOLEDNE NEBO VEČER - hrajeme totiž dvakrát, abyste si sami vybrali, který vám vyhovuje víc: 14:00 nebo 17:30. Vstupenky si můžete rezervovat/zakoupit online nebo na pokladně DNJ každý všední den od 13:00 do 19:00. Těšíme se na vás!
 Nově pro vás máme SPECIÁLNÍ AKCI: NEŠŤASTNÁ STŘEDA. O našem ŠŤASTNÉM ÚTERÝ už jistě víte, ale pokud nemáte den, není vám do zpěvu ani do tance, někdo vás naštval nebo zklamal - ve středu na Jezerce máme přímo pro vás slevu na všechny vstupenky! Stačí, když právě ve středu na pokladně řeknete, proč máte den na nic, proč jste nešťastní - o  vaše štěstí se už pak postará paní pokladní. Sleva a zážitek - to je dárek, který se neodmítá! #sejdemesenajezerce #stastneutery #nestastnastreda #nikdonenivevyhode

VÍCE ❯❯
Obrázek aktuality

AKTUÁLNÍ OPATŘENÍ - 26. 11. 2021 - 10.12.2021

Pravidla a doporučení platná od 26. listopadu 2021 (https://covid.gov.cz/situace/kultura/divadla)

Divadelní představení se mohou konat pro nejvýše 1000 diváků.  

Pokud je přítomno více než 20 osob, musí všichni diváci starší 12 let prokázat splnění jedné z následujících podmínek vstupu:

  • - prodělání laboratorně potrvzeného onemocnění covidem-19 v době ne delší než 180 dnů přede dnem návštěvy divadla,

  • - aplikaci očkování proti covidu-19, přičemž od poslední dávky vakcíny (druhé u dvoudávkových vakcín, první u jednodávkových vakcín), musí uplynout nejméně 14 dní.

U dětí mladších 18 let, osob s kontraindikací k očkování a osob rozočkovaných lze k prokázání použít i RT-PCR test starý nejvýše 72 hodin.  

Navíc všichni přítomní musí mít po celou dobu nasazený respirátor bez výdechového ventilu min. třídy FFP2 (KN95 / N95).

Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši návštěvu!
#sejdemesenajezerce

VÍCE ❯❯
Náš velký dík patří všem partnerům, kteří nám pomáhají inscenace realizovat.
TĚŠÍME SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU / A SPLENDID TIME IS GUARANTEED FOR ALL

 

ČTVRTEK 7. 6. - ZE ŽIVOTA ČAPKA
PÁTEK 9. 6. - MNOHO POVYKU PRO LAJK (NOVINKA)


POKLADNA DNJ:
VE VŠEDNÍ DNY PŘED PŘEDSTAVENÍM 
17:00 - 19:00