Logo
VSTUPENKY ONLINE KUPUJTE Z POHODLÍ DOMOVA
Postava

Aktuality

Obrázek aktuality

ČESKOSLOVENSKÉ DIVADLO NA JEZERCE UVÁDÍ GIN GAME - 4.12.2019

Herecký koncert Jiřiny Bohdalové a Milana Kňažka v tragikomedii o vášni hráče a štěstí začátečníka.
Po úspěchu inscenace Generálka s Jiřinou Bohdalovou a monodramatu Shylock oceněném Thálií s Milanem Kňažkem se na Jezerku už po čtvrté vrací režisér Radek Balaš, aby tentokrát spojil dvě legendy českého a slovenského divadla.
Většina z nás se bojí prohry – co když se ale hrozbou stane výhra?
S hlavními hrdiny příběhu se seznamujeme ve chvíli, kdy si v domově seniorů oba připadají stejně jako pro nepotřebnost odložené věci v bazaru. Fonsie a Weller. Každá jejich započatá konverzace se postupně stává bitvou. Nevsadili se o nic, ale budete mít dojem, že je v sázce celý jejich život. Potkávají se náhodou. Přemluví ji ke hře. On zná dopodrobna všechna pravidla a zákonitosti své oblíbené karetní hry. Ona je začátečnice, která má štěstí. Jenže štěstí občas máme tam, kde ho nepotřebujeme.
„Když jsem Jiřině Bohdalové a Milanu Kňažkovi nabídl role ve hře Gin Game, věděl jsem, že v nich divadlo získá vynikající představitele Fonsie a Wellera. Netušil jsem ovšem, že se stanu svědkem tak strhující a ojedinělé souhry. Užívám si možnost vidět, jak těmto mimořádným hercům jejich role doslova rostou pod rukama. Na každé zkoušce se mi intenzivně vrací pocit, který jsem zažíval jako student konzervatoře, když jsem chodil po divadlech a sledoval herce formátu mého táty, Dany Medřické, Václava Vosky, Josefa Kemra, Miroslava Macháčka a mnoha dalších představitelů té nejsilnější herecké generace, jakou jsme kdy měli. Bohdalová a Kňažko k nim bezpochyby patří. Už při zkouškách je jasné, že Gin Game bude zážitek,“ říká principál Divadla Na Jezerce a producent vznikající inscenace Jan Hrušínský.
Oproti původnímu plánu uvést Gin Game již v prosinci 2019 přivítáme první diváky na dvou veřejných generálkách a třech předpremiérových představení v lednu 2020. Z důvodu několikadenní listopadové hospitalizace Jiřiny Bohdalové a následné rekonvalescence po přechozené viróze, jsme se rozhodli nahradit chybějící zkoušky ještě během prosince a v první polovině ledna.
Veřejné generálky se uskuteční 18. a 19. ledna 2020 od 11:00 hodin, první představení 20. ledna v 19:00 hod. 

TISKOVÁ ZPRÁVA DNJ, 3. 12. 2019

VÍCE ❯❯
Obrázek aktuality

LEDEN JE ONLINE - 15.11.2019

Milí Jezerkovští!

LEDEN je ONLINE - prosincové hity na Jezerce hlásí VYPRODÁNO -  lednové termíny jsme proto zařadili do prodeje už nyní! Zarezervujte si zážitek v Divadle Na Jezerce a udělejte radost nejen sobě ale i svým blízkým. Je dokázáno, že když vaše dny zakončíte u nás, nemine vás dobrá nálada!

Nenechte si ujít novinku Divadla Na Jezerce - inscenaci Gin Game s Jiřinou Bohdalovou a Milanem Kňažkem v režii Radka Balaše! Pánský klub Matěje Balcara se těší stále většímu zájmu diváků, proto ho v lednu můžete vidět hned třikrát. Doporučujeme také oblíbené Manželské vraždění nebo komedi o dlaždičích Práskni do bot. 

TĚŠÍME SE NA VÁS!

 

VÍCE ❯❯
Obrázek aktuality

PRODLOUŽENÍ NÁJEMNÍ SMLOUVY - 20.10.2019

DIVADLO NA JEZERCE PODEPSALO NÁJEMNÍ SMLOUVU NA DALŠÍCH 10 LET
 
Divadlo Na Jezerce získalo záruku dlouhodobého fungování v prostorách, které mu pronajímá městská část Praha 4. Místostarosta pro majetek a kulturu Michal Hroza s principálem divadla Janem Hrušínským podepsali dodatek k dosavadní nájemní smlouvě, kterým se prodlužuje doba nájmu o 10 let, tj. do 1. ledna 2031.
 
„Divadlo Na Jezerce patří k divácky nejúspěšnějším divadelním souborům v Praze a určitě si zaslouží naši dlouhodobou podporu,“ uvedl místostarosta Michal Hroza (TOP 09). „Jsme šťastní, že působí právě u nás as ohledem na dlouhou tradici divadla a jeho kulturní význam nejen pro obyvatele naší městské části jsme se rozhodli prodloužit nájemní smlouvu o dalších deset let.“
 
„Vážíme si prodloužení smlouvy ze strany městské části, je to pro mne důkaz, že v Praze 4 děláme práci, která má smysl,“ uvedl ředitel Divadla Na Jezerce Jan Hrušínský.
 
„Divadlo Na Jezerce působí v nemovitostech městské části Praha 4 nepřetržitě od roku 2004. Celkové nájemné činí 1.777.756 Kč/rok včetně DPH. Nájemné hradí řádně a včas. O prodloužení doby nájmu rozhodla Rada městské části Praha 4 svým usnesením č.15R-643/2019 ze dne 21. 8. 2019,“ uvedl v Tiskové zprávě mluvčí MČ Praha 4 Jiří Bigas.
 
 
 

VÍCE ❯❯
Obrázek aktuality

POKLADNA OTEVŘENA - 19.08.2019

Milí Jezerkovští!

Pokladna je od 19. srpna OTEVŘENA (13:00 - 18:00) a paní pokladní Irena Neradová se na vás po prázdninové pauze už moc těší!
Vstupenky na září a malá říjnová ochutnávka jsou již v prodeji, stačí si vybrat, jestli se chcete rozesmát, dojmout a nebo obojí! Charleyova teta, Pánský klub, Manželské vraždění, Práskni do bot, Takový žertík, Je úchvatná! V Divadle Na Jezerce myslíme na všechny. 

DĚKUJEME VÁM ZA VŠECHNY VEČERY UPLYNULÉ SEZÓNY A TĚŠÍME SE, ŽE V TÉ NADCHÁZEJÍCÍ S NÁMI BUDETE SVŮJ ČAS TRÁVIT ZNOVU - A OPĚT RÁDI. 

Sledujte nás na našich sociálních sítích, ať vám neunikne žádná speciální akce pro věrné diváky!


VÍCE ❯❯
Obrázek aktuality

POKLADNU OTVÍRÁME UŽ 19. SRPNA - 9.08.2019

Milí Jezerkovští, 

 pokladní okénko se pro vás znovu otevře už v pondělí 19. srpna - těší se na vás paní pokladní Irena Neradová a vylepšené prostory! Minulé prázdniny jsme pro vás předělávali vzhled našeho foyer, letos jsme se zaměřili na prostředí pokladny Divadla Na Jezerce. Po dnech plných malování, stěhování, nakupování, šroubování a uklízení jsme téměř u konce a připraveni na vaši návštěvu. Těšíme se na vás! 

Říjnové chuťovky můžete lovit už nyní v našem předprodeji! Nenechte si ujít komedie Jana Hřebejka JE ÚCHVATNÁ! a PRÁSKNI DO BOT! nebo se k nám přijďte podívat na to, co by se dělo, kdyby se po letech v parku probudil Adolf Hitler (UŽ JE TADY ZAS!).

SLEDUJTE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH, AŤ VÁM NEUNIKNE ŽÁDNÁ SPECIÁLNÍ AKCE

VÍCE ❯❯
Obrázek aktuality

NĚCO SE CHYSTÁ - 25.07.2019

Milí Jezerkovští, 

 prázdniny jsou sice v plném proudu, na Jezerce se ale ani v parném létě nezahálí - připravujeme pro vás spoustu novinek a hned tři premiéry! Rozhodli jsme se spojit herecké legendy a rozhodně se máte na co těšit - zkoušet se začne brzy a my vás budeme o všem informovat!
Nezapomeňte nás sledovat na našich sociálních sítích - ať vám žádná speciální akce ani mimořádná zpráva neunikne!

ONLINE JSME CELÉ LÉTO - vstupenky na září jsou téměř vyprodané, ale ŘÍJEN BUDE BRZY na webu!


TĚŠÍME SE NA VÁS V NOVÉ SEZÓNĚ 2019 / 2020
VÍCE ❯❯
Obrázek aktuality

ONLINE JSME CELÉ LÉTO - 27.06.2019

Milí diváci!

Vysoké teploty neberou konce, sezóna 2018 / 2019 je naopak nenávratně pryč -  a my už pracujeme na nové, která bude ještě více nabitá! Těšíte se? Těšíme se!
Rok 2019 přinesl kromě nových tváří a spousty diváckých akcí dvě nové inscenace - Slávu strojů a měst (Jaroslav Dušek) a Pánský klub (Matěj Balcar) - po vstupenkách se vždy jen zapráší. Volných míst na září už moc nezbývá, viděli jste program? 

Nic nás netěší víc než váš zájem o Divadlo Na Jezerce a vážíme si každého, kdo naše hlediště navštíví. Děkujeme, že se k nám vracíte! 

Nezapomeňte sledovat naše sociální sítě, ať vám neunikne žádná novinka!

ONLINE JSME CELÉ LÉTO a pokladnu pro vás znovu otevřeme 19. srpna.
VÍCE ❯❯
Obrázek aktuality

KAREL GOTT NA JEZERCE - 22.06.2019

Posledním představením uplynulé sezony byl 20. června PÁNSKÝ KLUB v režii Matěje Balcara, na kterém jsme přivítali kamarády a kolegy a společně jsme strávili krásný večer. Následující den náš čekala další velká událost - první letní den jsme prožili s KARLEM GOTTEM, který si Divadlo Na Jezerce vybral k oslavě svých 80. narozenin. Zakončení letošní sezony proběhlo ve velkém stylu!
Přejeme vám, milí diváci, krásné léto! Už teď se všichni těšíme, až 16. září znovu otevřeme sál a potkáme se s vámi!

ONLINE JSME CELÉ LÉTO. DĚKUJEME, ŽE SE K NÁM VRACÍTE! 

Sledujte o prázdninách Facebook a Instagram DNJ, ať vám neuniknou naše speciální akce.


 
VÍCE ❯❯
Obrázek aktuality

DIVADELNÍ SEZONU KONČÍME TERAPIÍ - 20.06.2019

Divadelní sezonu končíme oblíbenou terapií, ve které pět klientů a jedna terapeutka řeší nekonečný otazník mezi mužem a ženou - nevěru. Příčiny, průběh i následky - to vše je obsahem Pánského klubu v režii Matěje Balcara, v němž na jevišti mimo jiné diváky dojímá i rozesmívá postava typického českého burana EDY (MILAN ŠTEINDLER).
Příběh pěti mužů, kteří přichází vyřešit problém, který jim brání ve spokojeném životě, a jedné čerstvě vystudované terapeutky (KRISTÝNA HRUŠÍNSKÁ) je posledním letošním představením, které pro vás hrajeme. Už nyní jsou ale v prodeji vstupenky na září a pár jich ještě zbývá!

ONLINE zůstáváme celé léto a už teď se na vás všechny těšíme v nové sezoně 2019/2020!

Sledujte náš Facebook a Instagram i během prázdnin - chystáme nejedno překvapení...VÍCE ❯❯
Obrázek aktuality

MILIONTÁ DIVAČKA BYLA ŠŤASTNÁ - 11.06.2019

Milí Jezerkovští!

Tentokrát se s vámi, milí Jezerkovští, chceme podělit o velkou radost, kterou jsme zažili v neděli 9. června! Po děkovačce Pánského klubu vyhlásil pan principál jméno naší MILIONTÉ DIVAČKY, kterou je paní DANA ŠŤASTNÁ a my jsme i díky ní šťastně vpluli do dalšího milionu!
Překvapením nejen pro diváky byla narozeninová oslava přímo na jevišti - Jan Hrušínský a Zdeněk Žák slaví společně právě 9. června narozeniny. Plánování této akce jsme si vychutnali - a povedlo se. Slavili jsme celý večer až do druhého dne, kdy už nikdo z nás narozeniny neměl. 

Hrajeme až do 20. června, přijďte si k nám pro radost!
Máme na rozdávání!


VÍCE ❯❯
Náš velký dík patří všem partnerům, kteří nám pomáhají inscenace realizovat.
TĚŠÍME SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU / A SPLENDID TIME IS GUARANTEED FOR ALL

 

VÁNOCE 2019
Při placení vstupenek převodem garantujeme včasné dodání poštou pouze v případě,
že Vaše platba proběhne do 16. 12. 2019.
V případě pozdější platby za doručení do Vánoc neručíme.
Děkujeme za pochopení!