Logo
VSTUPENKY ONLINE KUPUJTE Z POHODLÍ DOMOVA

Aktuality

Obrázek aktuality

SLEDUJTE DIVADLO NA JEZERCE - 26.02.2021

Milí Jezerkovští,

 už to bude rok, co je naše divadlo rozhodnutím vlády zavřené. Chybíte nám a doufáme, že i tato umělecky hluchá etapa jednou skončí - jako všechna období, během kterých nebylo kultuře v historii přáno - a ona přesto přežila. Hrát pro vás na jevišti Jezerky máme sice stále zakázáno, můžete se ale podívat na náš YouTube kanál (divadlonajezerce), kde najdete spousty bonusových záznamů, upoutávek i speciálních klipů. Sledovat můžete také celý záznam vybraného představení (po derniéře) na Dramoxu. Objevte největší knihovnu divadelních her na jednom místě a podpořte, máte-li chuť, i naše divadlo. 
Dramox, který je nazýván divadelním Netflixem, nabízí ke zhlédnutí prozatím dvě inscenace Divadla Na Jezerce - hru Shylock, za kterou získal Milan Kňažko Cenu Thálie 2016, a úpěšnou komedii Ženitba. 
Sledujte i nadále naše sociální sítě - Instagram a Facebook - a buďte s námi alespoň touto cestou, když už se nyní nemůžeme vídat ve foyer, ani v hledišti. Těšíme se na den, kdy se opět společně sejdeme na Jezerce! My jsme připraveni hrát hned, jakmile nám to vláda umožní.

DĚKUJEME VŠEM DIVÁKŮM, KTEŘÍ TO S KULTUROU NEVZDÁVAJÍ!
VÍCE ❯❯
Obrázek aktuality

JSME PŘIPRAVENI HRÁT - 5.01.2021

Milí Jezerkovští,

Prestože není možné odhadnout vládní rozhodnutí o znovuotevření divadel, jsme stále připraveni hrát a máme připraveno plno novinek, jen čekáme na vládní povolení. Vaše zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a všichni doufáme, že se s vámi brzy budeme moct sejít v hledišti Divadla Na Jezerce! V případě jakýchkoliv dotazů kontaktuje naše obchodní oddělení: 606 066 134.
 Jednou z nazkoušených a neodpremiérovaných inscenací koronavirové pauzy je novinka Petra Vacka ZE ŽIVOTA ČAPKA, druhou společenská rozbuška v režii Janka Jirků MAŠÍNI. Hra o Karlu Čapkovi je sondou do citlivé duše spisovatele s množstvím reálných postav, které ho doprovázely od dětství až smrti. V roli světoznámého Čapka se na jevišti představí Daniel Šváb, kterého můžete znát z inscenace Saturnin nebo Pánský klubu. Mašíni - v hlavních rolích Milan Šteindler a Jan Slovák - přináší na Jezerku neobvyklé dobrodružství, překvapivě dojímají a vzbuzují velkou spoustu otázek. Ta zasádní se nabízí - zda byli Mašíni vrazi, nebo hrdinové - možná budete odcházet bez odpovědi a nebude vám to vadit...
Chybí nám už jen možnost otevřít foyer a znovu se s vámi téměř po roce přivítat v Divadle Na Jezerce. Děkujeme všem, pro které sounáležitost s divadlem nekončí odchodem z představení - vaší projevované podpory si velmi vážíme. 

Sledujte i nadále naše sociální sítě, kde se pravidelně dělíme o naše zážitky!

VÍCE ❯❯
Obrázek aktuality

VÝMĚNA VSTUPENEK - 9.12.2020


PRO DIVÁKY S PLATNOU VSTUPENKOU - v levém sloupci najdete inscenaci DNJ, na kterou máte koupené vstupenky, a v pravém váš původní termín včetně nového, který je uveden za šipkou. Potvrzení nového termínu je možné osobně na pokladně DNJ ve všední dny od 13:00 – 19:00 nebo na číslech: 606 066 134, 725 442 150 
 
Gin Game 26.3./6.10. -> 19.1.
  6.4./20.10. -> 20.1.
  16.4./23.11. -> 26.1.
  2.11. -> 27.1.
   
Pánský klub 27.3./13.11. -> 15.1.
   
Naprostí cizinci 29.4./12.6./14.10. -> 8.1.
  28.10. -> 25.1.
   
Poslední aristokratka 15.4./11.6./24.10. -> 28.1.
   
Už je tady zas! 20.4./16.10. -> 29.1.
   
Saturnin 18.4./15.6./21.10. -> 9.1.
  4.11-> 24.1.
   
Manželské vraždění 5.4./18.6./25.11. -> 10.1.
  14.4./19.6. -> 22.1.
   
Sláva strojů a měst 1.4./26.11.  -> 11.1
   
Práskni do bot 24.3./23.10.  -> 23.1.
VÍCE ❯❯
Obrázek aktuality

ODLOŽENÉ PREMIÉRY - 7.12.2020

Milí Jezerkovští, 

 10. prosince se měla uskutečnit premiéra inscenace MAŠÍNI
v režii Jana Jirků s Milanem Šteindlerem a Janem Slovákem v hlavních rolích. Inscenace je připravena a nazkoušena, premiéru jsme ale byli nuceni kvůli vládním nařízením o měsíc posunout. Novou českou hru nejen o bratrech Mašínech - ale o celé rodině uvedeme s podtitulem: Bojovali s Hitlerem, bojovali s Gottwaldem, bojovali s Havlem. Premiéra se uskuteční (doufáme) 12. ledna 2021. Mašíni na Jezerce mají tedy stejný osud jako inscenace Ze života Čapka (režie: Petr Vacek), pro kterou jsme vinou vládního uzavření divadla hledali již čtvrtý termín premiéry - 11. března 2021.
Doufáme, že se co nejdříve opět společně sejdeme na Jezerce a protože věříme, že štěstí přeje připraveným, můžete si už nyní vybrat z našeho bohatého programu od 27. prosince do konce ledna 2021.
Pokladna je otevřena ve všední dny od 13:00 do 19:00. 
Pokud hledáte jedinečný dárek pod letošní vánoční stromeček, neváhejte a objednejte si novou knihu o Rudolfu Hrušínském 100 ROZMARNÝCH LÉT. Najdete v ní 416 stran nabitých životem a přes 900 fotografií. Darujte toto téměř tříkilové překvapení - radost zaručena! 

 

VÍCE ❯❯
Obrázek aktuality

CO K VÁNOCŮM? RUDOLFA - 13.11.2020

Milí Jezerkovští!

Během dlouhé koronavirové pauzy vydalo Divadlo Na Jezerce ke stým narozeninám Rudolfa Hrušínského knihu, na jejíž 416 stranách najdete celý život jednoho z našich nejlepších herců. 
Na webu divadla je možné si knihu prolistovat a v případě zájmu jedním kliknutím z pohodlí domova zakoupit on-line, přičemž jsme se rozhodli věnovat ke každé takto zakoupené knize speciální kupón, který umožňuje slevu na příští nákup v Divadle Na Jezerce. Vaše objednávky a vaše zpětná vazba nám dělají velkou radost! 

Titul RUDOLF HRUŠÍNSKÝ – 100 ROZMARNÝCH LÉT ukazuje tatínka principála Divadla Na Jezerce Jana Hrušínského v jeho zásadních životních i profesních momentech. Přes 900 fotek mapuje cestu Rudolfa Hrušínského od prvních kroků na jevišti až po poslední cigaretu a představuje ojedinělý úhel pohledu autobiografické knihy, v níž je každá ze sedmi kapitol uvedena textem shrnujícím dobový kontext, který je propojen s Hrušínského soukromím – a to mnohdy velmi úzce – například v kapitole nazvané Léta normalizace. Kniha, která vznikla výlučně ze soukromých financí (tedy bez dotací a grantů), odhaluje doposud nezveřejněné dobové dokumenty i zápisky z Hrušínského deníků a nespočet rodinných, divadelních, televizních i filmových fotografií.

Děkujeme všem, pro které sounáležitost s Divadlem Na Jezerce neskončila potleskem a podporují nás v této době, kdy je divadlu zakázáno plnit své poslání. 

#sejdemesenajezerce

 


VÍCE ❯❯
Obrázek aktuality

ZRUŠENÁ PŘEDSTAVENÍ - 30.10.2020

Milí Jezerkovští, 

 na základě prodloužení stávajících opatření do 12. prosince 2020 rušíme do tohoto data (včetně) všechna představení. Protože se zatím oficiálně vláda ke znovuotevření divadel nevyjádřila, není se nyní možné držet žádného termínu. Přesto máme program připravený a doufáme, že se společně brzy sejdeme na Jezerce!
V případě jakýchkoliv dotazů kontaktujte, prosím, naše obchodní oddělení: 606 066 134. Pokladna zůstává do 20. listopadu 2020 uzavřena.

Děkujeme všem divákům, kteří se takto rozhodli podpořit naše divadlo. Velmi si Vaší přízně vážíme!

Viděli jste už naši novou knihu o Rudolfu Hrušínském? K jeho stým narozeninám jsme se rozhodli nadělit jemu, sobě a hlavně vám dárek v podobě fotografické knihy 100 ROZMARNÝCH LÉT, ve které najdete život jednoho z našich nejlepších herců ve více než 900 snímcích. Knihu je možné zakoupit přímo zde na našich webových stránkách nebo na stránkách knihkupectví. Život Rudolfa Hrušínského rozhodně stojí za vaši pozornost! Vánoce se blíží... 

VÍCE ❯❯
Obrázek aktuality

ZRUŠENÁ PŘEDSTAVENÍ - 9.10.2020

Milí Jezerkovští,
(aktualizováno 13. 10. 2020) vládní nařízení nám neumožňují odehrát naplánovaná představení v období: 12. říjen - 3. listopad 2020.

V následujících dnech vás, se kterými jsme se v těchto termínech měli potkat v hledišti, bude kontaktovat obchodní oddělení DNJ - pokud se tak nestane, prosíme, volejte v případě jakýchkoliv dotazů 606 066 134. Vše společně vyřešíme. V tomto období, kdy naše jeviště opět oněmí, bude divadlo včetně pokladny zavřeno. Uvědomujeme si závažnost situace a věříme, že se zase brzy ve zdraví sejdeme a "volnočasová aktivita", které se na Jezerce už tolik let věnujeme, bude brzy dovolena. Vaší přízně si vážíme, každý potlesk pro nás v této nové a nelehké sezóně hodně znamenal a celý tým DNJ vám všem děkuje za vaši přítomnost - budete nám chybět.
ALE dnes a zítra si to ještě společně užijeme - NAPROSTÍ CIZINCI a naši chlapci z PÁNSKÉHO KLUBU i terapeutka Linda se vás nemůžou dočkat. Stejně jako naše inspektorka hlediště, všichni naši uvaděči, pan principál, tajemnice divadla, produkční, obchodní oddělení, paní pokladní, naši technici, garderobiérka i pan správce - tak večer na Jezerce! #dekujeme
VÍCE ❯❯
Obrázek aktuality

HRAJEME - 30.09.2020

Milí Jezerkovští, 
 
 situace kolem nás se neustále mění, ale dosavadní vládní nařízení zatím nijak neomezilo provoz divadla - a tak se naše hlediště zatím večer co večer plní vaším potleskem.
Rádi bychom vám touto cestou poděkovali za všechna krásná slova, která nám píšete, za vaše zprávy na sociálních sítích Jezerky, za diváckou toleranci a skvělé kolegiální záskoky, které nás v těchto dnech zachraňují - a v neposlední řadě za vaši rozesmátou přítomnost, bez které bychom neměli pro koho hrát. 
Vážíme si toho, že jste s námi, přestože doba není z nejpříznivějších.
Těšíme se na všechny večery, které společně ještě budeme moct prožít - protože každý den se počítá! Děkujeme vám.

V případě jakýchkoliv dotazů volejte: 606 066 134.

Mějte v mezích možností příjemné podzimní dny a opatrujte se. 

Vaše Divadlo Na Jezerce

VÍCE ❯❯
Obrázek aktuality

PŘESUNUTÁ PREMIÉRA - 21.09.2020

Milí Jezerkovští,

z důvodu nařízené domácí desetidenní karantény herce Martina Letáka jsme nuceni přesunout premiéru hry Petra Vacka ZE ŽIVOTA ČAPKA a zrušit veřejné generální zkoušky i následující reprízy. Vzhledem k dlouhodobě naplánovanému provozu Divadla Na Jezerce, závazkům jednotlivých umělců a neustále se měnícím vládním nařízením kolem nemoci Covid 19 není v tuto chvíli možné stanovit přesný termín odložené premiéry. Všechna ostatní představení budou odehrána v řádných termínech uvedených na našem webu - Martin Leták, který je nyní v karanténě, nebyl s nikým v Divadle Na Jezerce v osobním kontaktu, ani se nevyskytoval v prostorách divadla od okamžiku, kdy se dozvěděl, že mu karanténa hrozí – v „našem Čapkovi“ je ale nepostradatelný, proto jsme se k tomuto zásadnímu kroku rozhodli.

Bližší informace k již prodaným vstupenkám na plánované reprízy Ze života Čapka - obchodní oddělení: 606 066 134, pokladna: 725 442 150.

Mrzí nás, pokud vám komplikujeme plány. Děkujeme za pochopení a těšíme se na vaši další návštěvu!

VÍCE ❯❯
Obrázek aktuality

POKLADNA OTEVŘENA - 21.08.2020

Milí Jezerkovští, 

 pokladna DNJ je pro vás znovu otevřena - každý všední den od 13:00 do 19:00 se na vás těší naše paní pokladní Irena Neradová, které můžete v případě výměny vstupenek z důvodu přesunu vašeho původního termínu také zavolat: 725 442 150. 

Nová sezóna je na spadnutí a my se na vás už moc těšíme! Máme pro vás připraveno spousty novinek! V září nás čeká premiéra hry Ze života Čapka v režii Petra Vacka a už brzy začneme zkoušet novinku nazvanou Mašíni s Milanem Šteindlerem, Janem Slovákem, Danielem Švábem, Miluší Šplechtovou, Kristýnou Hrušínskou a Bořkem Jourou. Premiéru jsme vám nadělili téměř pod stromeček - 10. prosince 2020.

Říjen Rudolfa Hrušínského, tedy událost DNJ ke stému výročí narození jednoho z našich nejlepších herců, odstartuje vydání knihy RUDOLF HRUŠÍNSKÝ - 100 ROZMARNÝCH LÉT, kterou právě na Jezerce dokončujeme. Máte se opravdu na co těšit - rozsáhlá kniha plná fotografií z profesního i soukromého života, z nichž některé nebyly ještě nikdy publikovány, bude k dostání jak v Divadle Na Jezerce (k objednání bude také on-line), tak u vybraných knihkupců. Rudolf Hrušínský může být už brzy i ve Vaší knihovně!


DĚKUJEME, ŽE JSTE TU S NÁMI A TĚŠÍME SE NA VÁS V NOVÉ SEZÓNĚ V HLEDIŠTI DIVADLA NA JEZERCE!

VÍCE ❯❯
Náš velký dík patří všem partnerům, kteří nám pomáhají inscenace realizovat.
TĚŠÍME SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU / A SPLENDID TIME IS GUARANTEED FOR ALL

Vážení a milí diváci Divadla Na Jezerce, 

vaše vstupenky zůstávají v platnosti - o svá představení nepřijdete. 
O případném otevření divadla vás budeme včas informovat. Je to téměř rok, co nám vláda nařídila zavřít.

Jsme ale připraveni pro vás začít hrát hned, jakmile nám to bude umožněno.
Některá z našich představení po derniéře můžete sledovat na internetové platformě Dramox. 


Děkujeme za pochopení, přejeme vám lepší rok 2021.