< >
17/06 Saturnin pondělí Zdeněk Jirotka 19:00 více
18/06 Práskni do bot úterý Owen McCafferty 19:00 více
19/06 Občan první jakosti středa Matěj Balcar 19:00 více
20/06 Naprostí cizinci čtvrtek Paolo Genovese 19:00 více

Aktuality

Obrázek aktuality

JARO NA JEZERCE S ČESKOU TELEVIZÍ - 6.02.2024

Milí Jezerkovští, 
 připravili jsme pro vás velkou jarní nálož smíchu!
 A bude u toho i Česká televize! V červnu se můžete stát součástí natáčení inscenace Občan první jakosti - na 12. a 13. června jsou vstupenky v prodeji! Tím se tato oblíbená komedie stane už sedmým představením, které Česká televize na Jezerce natočí :-) Vstupem do sálu vyjadřujete svou souhlas s tím, že se stanete součástí záznamu.

 Už jste viděli program na jarní měsíce? 
Kdybychom byli hudební pořad, mohli bychom s čistým svědomím říct, že novinka Bylo nás pět (tenkrát) v režii Petra Vacka boří jezerkovskou hitparádu už několikátý měsíc - ale protože jsme divadlo, tak řekneme, že máme obrovskou radost z neustále vyprodaného hlediště a krásných děkovaček a přidáváme na vaši žádost do prodeje červnový termín - 14. 6. 2024 od 19:00.
 Oblíbená Vizita Jaroslava Duška je pokaždé jiná - věděli jste to? My už jsme ji viděli několikrát a pokaždé nás kluci na jevišti překvapili! V programu divadla je u ní vždycky nastíněno téma, které se bude na jevišti rozvíjet, řešit, zpochybňovat i zhudebňovat! A vždycky je to velká zábava, tak přijďte! Dubnové téma je Pozdní apríl :-)
 Osvědčené komedie jsou samozřejmě připraveny také a s celou rodinou můžete dorazit na Saturnina, Charleyovu tetu nebo na Mnoho povyku pro lajk. A kdo máte doma maturanty, doporučujeme Už je tady zas!, Ze života Čapka nebo Občan první jakosti. Skvěle se s partnerem nebo kamarády pobavíte na inscenaci Takový žertík a Naprostí cizinci, jen mobily bychom v případě poslední jmenové raději nechali doma... :-) 

Moc se na vás těšíme a děkujeme, že se k nám vracíte. 

Sledujte nás také na sociálních sítích, ať vám neunikne žádná novinka! #sejdemesenajezerce 

VÍCE ❯❯
Obrázek aktuality

JAK NA NOVÝ ROK, TAK PO CELÝ ROK! - 12.01.2024

Milí Jezerkovští!
UŽ JSTE SI VYBRALI SVOU KOMEDII? #sejdemesenajezerce
Leden, únor a březen na Jezerce nabízí přesně to, co všichni na začátku roku potřebujeme - povzbuzení, SMÍCH a odpočinek. Přesně takové večery jsme si pro vás připravili - už jste si vybrali svou inscenaci? Pro obrovský zájem o naši novinku: BYLO NÁS PĚT (tenkrát) přidáváme do prodeje nový termín - 15. 3. 2024 od 19:00.

Říkáte si - kdo se v tom repertoáru má vyznat?
KOMEDIE PRO CELOU RODINU: Saturnin, Charleyova teta, Bylo nás pět (tenkrát)
CHCI SE ZASMÁT a beru s sebou manželku: Občan první jakosti, Manželské vraždění, Mnoho povyku pro lajk
CHCI SE ZASMÁT a beru s sebou manžela: Pánský klub, Manželské vraždění, Práskni do bot, Takový žertík
HODNĚ ČASU TRÁVÍM NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH: Mnoho povyku pro lajk
MOJE DĚTI TRÁVÍ HODNĚ ČASU NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH: Mnoho povyku pro lajk
POMOC, V TOMHLE ROCE MATURUJU: Ze života Čapka, Bylo nás pět (tenkrát), Saturnin, Už je tady zas!
MILUJU BRITSKÝ HUMOR: After Life
 
Chcete o našem repertoáru zjistit víc? Podívejte se do sekce REPERTOÁR zde na webu nebo přímo do složky PROGRAM.

Máte-li jakékoliv otázky, neváhejte nás kontaktovat: obchodni@hrusinsky.cz

Těšíme se na Vaši návštěvu!
VÍCE ❯❯
Obrázek aktuality

VÁNOCE NA JEZERCE - 5.12.2023

Milí Jezerkovští, 
 
 jsou tu zase! Vánoce! Svátky společně strávíme na Jezerce a jsme za to rádi. Vánoční čas přece vybízí ke zklidnění a načerpání atmosféry - přijďte si pro dávku advetních vzpomínek na Jezerku! Máme pro vás nabitý prosinec a taky leden, únor a březen, protože ten nejlepší DÁREK JE ZÁŽITEK - a na ty my jsme specialisté! Už máte náš Dárkový poukaz? 
Naše zaručené komedie Vám dodají dobrou náladu - Občan první jakosti, Manželské vraždění, Naprostí cizinci, Práskni do bot nebo Charleyova teta :-) Mezi svátky se můžeme vidět třeba na inscenaci Ze života Čapka, kterou hrajeme 28. 12. 
V lednu doporučujeme SATURNINA, který je pro celou rodinu a tudíž je tím nejlepším překvapením pod stromeček! 
A naše novinky se už těší, až je uvidíte! After Life, Mnoho povyku pro lajk i Bylo nás pět (tenkrát) najdete v sekci Program. Pokud byste potřebovali s čímkoliv pomoct, ozvěte se nám na vstupenky@hrusinsky.cz.

Děkujeme vám, kteří se k nám vracíte, že společně s vámi můžeme zažívat ty nejhezčí svátky se spokojeným hledištěm. Jsme rádi, že jste tu s námi už tolik let. Přejeme Vám KRÁSNÉ VÁNOCE, hodně zdraví a lásky!

VÍCE ❯❯
Obrázek aktuality

NA JEZERCE MÁME VŠECH PĚT POHROMADĚ - 15.09.2023

Milí Jezerkovští!

Taháme z rukávu novinku! Humoristický román Karla Poláčka BYLO NÁS PĚT (tenkrát) upravil režisér Petr Vacek pro Divadlo Na Jezerce do podoby divadelní hry! Vackovu verzi Poláčkova příběhu pěti kamarádů na život a na smrt uvede Divadlo Na Jezerce ve světové premiéře 15. listopadu 2023 a už nyní si můžete v předprodeji koupit vstupenky na listopadový, prosincový nebo dva lednové termíny! Poprvé se na našem jevišti představí Petr Čtvrtníček a po letech na Jezerce znovu vítáme Jana Čenského, společně s nimi na jevišti uvidíte Jana Hrušínského, Patricii Pagáčovou, Martina Letáka, Ondřeje Kavana, Václava Tobrmana a Johanu Jedličkovou. 

Těšíme se na vás v sezóně 2023/2024 a děkujeme za každý večer, kdy se rozhodnete pro Divadlo Na Jezerce. Vážíme si vaší přízně a děkujeme, že se vracíte. 
#sejdemesenajezerce 

Máte-li jakékoliv dotazy, kontaktujte naše obchodní odd.: obchodni@hrusinsky.cz nebo využijte otevírací dobu pokladny, kde se na vás těšíme vždy od 17:00 do 19:00, když se na Jezerce realizuje představení. 

VÍCE ❯❯
Obrázek aktuality

DĚKUJEME, ŽE CHODÍTE! - 5.07.2023

Milí Jezerkovští, 

 zahájili jsme hraní na letních scénách a moc rádi s vámi trávíme červencové večery - už po 3. se potkáváme pod širým nebem v Chodovské tvrzi, na zámku v Dobřichovicích, v Brně na Kraví Hoře a v Plané nad Lužnicí! Podívejte se na webu do sekce PROGRAM a přidejte si do paměti letní vzpomínky na večer strávený s divadlem, které nemá prázdniny, protože by se nám po vás stýskalo! A nepřehlédněte naši novinku v repertoáru: Mnoho povyku pro lajk, kterou budeme pod širým nebem hrát poprvé.

Představení, která uskutečníme v září a říjnu v nové sezóně na naší domovské scéně jsou také v prodeji (PROGRAM) - a my se na vás už teď "u nás doma" moc těšíme! V září navíc začneme zkoušet - Petr Vacek pro Jezerku upravil Poláčkovu klasiku Bylo nás pět do divadelního scénáře a obsazení vás rozhodně potěší. Podívejte se na webu do sekce PŘIPRAVUJEME a uvidíte sami! On-line nákup funguje nepřetržitě. Pokladna se pro vás v DNJ  znovu otevře v pondělí 4. 9. a bude denně v provozu od 17:00 do 19:00 do pátku 8. 9. Od pondělí 11. 9. pak platí běžná otevírací doba, tedy vždy v den, kdy se koná představení na Jezerce od 17:00 do 19:00. 

Milí diváci, patří vám velké díky od všech herců i zaměstnanců Divadla Na Jezerce - díky tomu, že se k nám vracíte a že jsme společně ustáli covid i dobu po něm, nás pořád baví bavit vás! 

V případě, že s námi potřebujete cokoli vyřešit, napište nám: obchodni@hrusinsky.cz / jezerka@hrusinsky.cz

VÍCE ❯❯
Náš velký dík patří všem partnerům, kteří nám pomáhají inscenace realizovat.
TĚŠÍME SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU / A SPLENDID TIME IS GUARANTEED FOR ALL
  KUPUJTE VSTUPENKY ONLINE