Logo
VSTUPENKY ONLINE KUPUJTE Z POHODLÍ DOMOVA
Postava

Aktuality

Obrázek aktuality

ONLINE JSME CELÉ LÉTO - 27.06.2019

Milí diváci!

Parné léto nejen na Jezerce nebere konce, sezóna 2018 / 2019 je naopak nenávratně pryč -  a my už pracujeme na nové, která bude ještě více nabitá! Těšíte se? Těšíme se!
Rok 2019 přinesl kromě nových tváří a spousty diváckých akcí dvě nové inscenace - Slávu strojů a měst (Jaroslav Dušek) a Pánský klub (Matěj Balcar) - po vstupenkách se vždy jen zapráší. Volných míst na září už moc nezbývá, viděli jste program? 

Nic nás netěší víc než váš zájem o Divadlo Na Jezerce a vážíme si každého, kdo naše hlediště navštíví. Děkujeme, že se k nám vracíte! 

Nezapomeňte sledovat naše sociální sítě, ať vám neunikne žádná novinka!

ONLINE JSME CELÉ LÉTO a pokladnu pro vás znovu otevřeme 19. srpna.
VÍCE ❯❯
Obrázek aktuality

KAREL GOTT NA JEZERCE - 22.06.2019

Posledním představením uplynulé sezony byl 20. června PÁNSKÝ KLUB v režii Matěje Balcara, na kterém jsme přivítali kamarády a kolegy a společně jsme strávili krásný večer. Následující den náš čekala další velká událost - první letní den jsme prožili s KARLEM GOTTEM, který si Divadlo Na Jezerce vybral k oslavě svých 80. narozenin. Zakončení letošní sezony proběhlo ve velkém stylu!
Přejeme vám, milí diváci, krásné léto! Už teď se všichni těšíme, až 16. září znovu otevřeme sál a potkáme se s vámi!

ONLINE JSME CELÉ LÉTO. DĚKUJEME, ŽE SE K NÁM VRACÍTE! 

Sledujte o prázdninách Facebook a Instagram DNJ, ať vám neuniknou naše speciální akce.


 
VÍCE ❯❯
Obrázek aktuality

DIVADELNÍ SEZONU KONČÍME TERAPIÍ - 20.06.2019

Divadelní sezonu končíme oblíbenou terapií, ve které pět klientů a jedna terapeutka řeší nekonečný otazník mezi mužem a ženou - nevěru. Příčiny, průběh i následky - to vše je obsahem Pánského klubu v režii Matěje Balcara, v němž na jevišti mimo jiné diváky dojímá i rozesmívá postava typického českého burana EDY (MILAN ŠTEINDLER).
Příběh pěti mužů, kteří přichází vyřešit problém, který jim brání ve spokojeném životě, a jedné čerstvě vystudované terapeutky (KRISTÝNA HRUŠÍNSKÁ) je posledním letošním představením, které pro vás hrajeme. Už nyní jsou ale v prodeji vstupenky na září a pár jich ještě zbývá!

ONLINE zůstáváme celé léto a už teď se na vás všechny těšíme v nové sezoně 2019/2020!

Sledujte náš Facebook a Instagram i během prázdnin - chystáme nejedno překvapení...VÍCE ❯❯
Obrázek aktuality

MILIONTÁ DIVAČKA BYLA ŠŤASTNÁ - 11.06.2019

Milí Jezerkovští!

Tentokrát se s vámi, milí Jezerkovští, chceme podělit o velkou radost, kterou jsme zažili v neděli 9. června! Po děkovačce Pánského klubu vyhlásil pan principál jméno naší MILIONTÉ DIVAČKY, kterou je paní DANA ŠŤASTNÁ a my jsme i díky ní šťastně vpluli do dalšího milionu!
Překvapením nejen pro diváky byla narozeninová oslava přímo na jevišti - Jan Hrušínský a Zdeněk Žák slaví společně právě 9. června narozeniny. Plánování této akce jsme si vychutnali - a povedlo se. Slavili jsme celý večer až do druhého dne, kdy už nikdo z nás narozeniny neměl. 

Hrajeme až do 20. června, přijďte si k nám pro radost!
Máme na rozdávání!


VÍCE ❯❯
Obrázek aktuality

SHYLOCK NAPOSLEDY NA JEZERCE - 6.06.2019

27. 4. 2016 mělo představení v režii Radka Balaše SHYLOCK premiéru a Milan Kňažko získal za svůj herecký výkon v této inscenaci Cenu Thálie 2016. Včera 5. 6. 2019 proběhla na Jezerce derniéra a Milan Kňažko řekl v rámci své role naposledy symbolickou repliku: "Proč je to dnes večer jinak než jindy? Protože dnes večer jsme Kupce benátského hráli naposledy." S příběhem, který napsal Mark Leiren-Young, jsme byli na zájezdu v Bratislavě, Vídni, Bruselu nebo třeba Užhorodu. Loučili jsme se s ním ohlušujícím potleskem plného hlediště. 
Představení natáčela Česká televize, takže bude tato jezerkovská derniéra zvěčněná i pro ty, kteří s námi v hledišti být nemohli. 

"Každá generace dostane takového Shakespeara, jakého si zaslouží."

Zcela poslední představení SHYLOCK odehrajeme na zájezdu v Mostě 6. 6. 2019.
VÍCE ❯❯
Obrázek aktuality

SPECIÁLNÍ AKCE KE DNI DĚTÍ NA JEZERCE - 28.05.2019

27. května zaparkoval divadelní Peugeot před pavilonem pediatrické kliniky Thomayerovy nemocnice. Malým pacientům jsme přivezli speciální pexesa s obrázky hereckých tváří nuselské scény. Panu primáři Pavlu Kabíčkovi a celému personálu nemocnice děkujeme za vřelé přijetí a všem dětem, kteří se právě zde léčí, přejeme brzké uzdravení! 

Po návštěvě dětského oddělní Thomayerovy nemocnice jsme
 se přesunuli do Klokánka, kde jsme v rozdávání radosti pokračovali.
 Barevná pexesa z Jezerky udělala radost i zde a paní ředitelka Marie Chovanová nás přijala s vlídností tomuto místu vlastní. 

Na barevná pexesa z Jezerky se můžou těšit také děti ze základních škol v Praze 4. Prostřednictvím hry se tak budou moct seznámit s významnými jmény hereckého světa. 

Charitativní akce Divadla Na Jezerce k Mezinárodnímu dni dětí proběhla za účasti radního pro kulturu MČ Prahy 4 Michala Hrozy.

Všem dětem k jejich 1. červnu přejeme, aby kolem nich bylo vždy dost těch, kteří jim s láskou budou dělat radost!
VÍCE ❯❯
Obrázek aktuality

MILIONTÝ DIVÁK NA JEZERCE - 22.05.2019

Historicky prvního diváka jsme přivítali na představení Zahraj to znovu, Same v březnu 2003. Tuto úspěšnou inscenaci hrajeme dosud a stále se těší divácké oblibě - dokonce stále víc baví i nás! Šestnáct let večer co večer do červených sedaček usedali diváci - a najednou je vás milion! Vaše přízeň a vaše návraty nám dělají obrovskou radost. Už nyní víme, že MILIONTÝ divák si koupil vstupenku na neděli 9. června, kdy hrajeme Pánský klub. My už dokonce víme i to, na kterém sedadle bude sedět! A máme pro něj překvapení.... Už aby to bylo!

Rádi vás máme samozřejmě všechny bez ohledu na pořadí! A máme zaděláno na další milion!

JEZERKA SI SVÉ DIVÁKY HÝČKÁ 
VÍCE ❯❯
Obrázek aktuality

DIVADLO NA JEZERCE DĚTEM - 8.05.2019

Divadlo Na Jezerce se rozhodlo zapojit Prahu 4 do účasti na oslavách Mezinárodního dne dětí - v pondělí 27. května obdarujeme děti ze základních škol a nemocnic v Praze 4 speciálním hereckým pexesem Divadla Na Jezerce. Naším cílem je prostřednictvím hry seznámit nejmladší diváky s významnými jmény hereckého světa napříč věkovými kategoriemi a zábavnou formou tak přispět k dobrému vztahu mezi mladou generací a kulturou. 

Symbolika dárku Divadla Na Jezerce pro dětské diváky je zřejmá: Život je jako pexeso – jde o hledání těch správných dvojic – ať už jde o přátele, profesní kolegy anebo zkrátka o to nejlepší divadlo pro diváky nejen v Praze 4. Udržet, příznivě ovlivňovat a rozvíjet zájem nejmladších diváků o divadlo je jedním z našich hlavních cílů – a umíme to zábavně, radostně a s úsměvem. Spoluúčast na akci jsme nabídli MČ Praha 4 a zahájíme ji společně s panem místostarostou Michalem Hrozou v Thomayerově nemocnici. Radost uděláme také dětem z Klokánka v Láskově ulici na Chodově.

VÍCE ❯❯
Obrázek aktuality

VSTUPENKY PRO MAMINKY PLATÍME MY - 30.04.2019

Milé děti - i vy, kteří už nejste dětmi - vezměte MAMINKU na Jezerku! Na Jezerce slavíme DEN MATEK už 6. května večer na představení JE ÚCHVATNÁ! - zaplatíte pouze vstupenku pro sebe, tu pro maminku totiž platí Divadlo Na Jezerce!

Přijďte udělat radost nejdůležitější ženě Vašeho života na Jezerku. Proč? Protože každá maminka JE ÚCHVATNÁ!

TĚŠÍME SE NA VÁS!
VÍCE ❯❯
Obrázek aktuality

POSLEDNÍ PŘEDPRODEJ V TÉTO SEZÓNĚ - 17.04.2019

Milí Jezerkovští, 

poslední měsíc divadelní sezóny 2018/2019 jsme právě pustili do prodeje. A po některých inscenacích se jenom zaprášilo! Ať už je vaše nálada jakákoliv, Jezerka umí dojmout i rozesmát. Dostaneme vás do lepší nálady!
Nenechte si ujít nabitý červen - nepromarněte poslední možnost vidět na Jezerce v roli Shylocka Milana KŇAŽKA - a v oba červnové termíny u toho spolu s plným hledištěm bude i Česká televize! Poslední aristokratka diváky pořád láká, Anička Polívková ji na Jezerce hraje už skoro 4 roky a stále s úspěchem! Práskni do bot, Takový žertík, Charleyova teta nebo Zahraj to znovu, Same - přijďte se zasmát i dojmout! Saturnin v režii Petra Vacka a Hřebejkova inscenace Je úchvatná! jsou novinkami minulé sezóny - divácky oblíbenými se staly během chvilky, stejně jako horká novinka Divadla Na Jezerce PÁNSKÝ KLUB, který nejen muže léčí s jemnou péčí!  A máme toho mnohem víc! Zkrátka - červen na Jezerce bude stát za to.

DIVADLO NA JEZERCE SI VĚRNÉ DIVÁKY HÝČKÁ! SLEDUJTE NÁS NA FACEBOOKU A INSTAGRAMU, AŤ VÁM NIC NEUNIKNE!

A přijďte všichni!
VÍCE ❯❯
Náš velký dík patří všem partnerům, kteří nám pomáhají inscenace realizovat.
TĚŠÍME SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU / A SPLENDID TIME IS GUARANTEED FOR ALL

 

Z pohodlí domova nakupujte ONLINE CELÉ LÉTO