Honzo ahoj, jeste jednou moc gratuluju k dnesni premce Už je tady zas! Bylo to super predstaveni s velkym presahem do dnesni doby.
Dáša Zázvůrková
16.03.2017
Byl jsem svědkem skvělého představení Už je tady zas! – zajímavá hra! Byl jsem připraven na komedii, byla to však komedie, při které mrazí..! Asi tu hraje roli, že jsem generace, která válku zažila – v roce, kdy se Hitler dostal k moci, jsem se narodil… Blahopřeji všem, kdo se na téhle inscenaci podíleli. Váš,
Vladimír Suchánek /akademický malíř/
16.03.2017
Děkuji moc za inscenaci, která byla vynikající a snad přispěje k probuzení mladých lidí. S přáním všeho dobrého nám všem,
Bohuslav Svoboda /ODS/
16.03.2017
Včera až nad očekávání skvělý zážitek! "Už je tady zas" Timura Vermese v dramatizaci Matěje Balcara v Divadle Na Jezerce. Velký klobouk dolů, doporučuji všem!
Vítek Petrášek /Epoque Quartet/
16.03.2017
Vážený pane Hrušínský, moc Vám děkuji za vynikající zážitek z dnešního představení PANÍ PLUKOVNÍKOVÁ. Skvěle herecké obsazení a moc děkuji paní Jiřince za vynikající výkon, paní Jiřinka je 1. dáma Československého herectví. Vaše divadlo je SUPER. Moc Vám děkuji
Miroslav Vinklář
1.03.2017
Helena Glezgová (Noviny Prahy 4 )
2.01.2008
Před spokojenými diváky je radost hrát
Noviny Prahy 4
J.P.Kříž (Právo)
30.05.2007
Pět jasmínových Janů ve válce za Kumšt
Právo
Jiří Moc (TV Plus)
22.05.2007
Kumšt
TV Plus
red (Překvapení)
21.05.2007
Havlová se přišla podívat na pořádný Kumšt
Překvapení