Logo
VSTUPENKY ONLINE KUPUJTE Z POHODLÍ DOMOVA
Postava

Repertoár - aktuálně hrajeme

Text Upoutávky


Světová premiéra:
4. dubna 2019 v DNJ

Režie:
Matěj BALCAR
Scéna:
Jan BALCAR
Hudební design:
Jan KUČERA
Kostýmy:
Lucie HALGAŠOVÁ
Produkce:
Jan HRUŠÍNSKÝ
Asistentka režie:
Nikola HRKĽOVÁ

Délka představení: cca 120 minut
Ceny vstupenek:   550, 250 Kč

Pánský klub  - Matěj BALCAR

Nová inscenace Divadla Na Jezerce PÁNSKÝ KLUB je terapií pro všechny, zvlášť pro ty, kteří si myslí, že už jim žádná terapie nepomůže.

Na sezení pro eroticky závislé se seznamuje majitel cykloservisu Eda (MILAN ŠTEINDLER) s učitelem dějepisu a tělocviku Cyrilem (MICHAL STEJSKAL/DAN ŠVÁB), stárnoucím rockerem jménem GIGI (ZDENĚK ŽÁK), scenáristou na odpočinku Přemkem (RUDA STARZ) a mladým ajťákem Martinem (MARTIN LETÁK).
Terapii vede čerstvě nezadaná Linda (KRISTÝNA HRUŠÍNSKÁ), pro kterou se setkání s partou rozličných mužských charakterů stává osudovým krokem nejen v profesní kariéře.

Ivo Železný 100 %
(i-divadlo.cz)
Výborně napsaná, brilantně zahraná komedie na vážnou notečku. Spousta srandy, ale jak už to u chytrých komedií bývá, v permanenci zdaleka není jen bránice. Ne nadarmo ve hře hraje i originální plakát Prázdnin v Římě. Nejlepší odpověď Jana Hrušínského bezmozkům a neumětelům vůkol. Tahle pecka má zaručené místo na repertoáru tak dlouho, dokud to principála bude bavit. Diváky to rozhodně nepřestane. Za ctěnou pozornost stojí obsazení.

J. P. Kříž
(Právo)
Věřte nebo ne, na premiéře se bavila křehčí polovina lidstva stejně dobře jako ta domněle otrlejší. Vtipné zápletky při odhalování démonů a komplexů minulosti se střídají s frustrující přítomností, překvapivým sebepoznáním - a také s nejistou budoucností. Vším je Balcarova hra v autorově režii tzv. inteligentním bulvárem. Ten se obejde bez obscénností, bez argotu, bez slovního průjmu. Nepostrádá noblesu a vtip!

K této inscenaci vznikl první hudební videoklip Divadla Na Jezerce s názvem S NÁMI JE TO VÍC NEŽ SNADNÝ z dílny společnosti DEMOPICTURES, ve kterém vystupují nejen všichni účinkující, ale také zaměstnanci divadla a pan principál Jan Hrušínský.

Hrací termíny

Datum Čas Kde Zakoupení vstupenek
28.09.2019 sobota
20:00 Divadlo Na Jezerce 31 volných míst
29.09.2019 neděle
19:00 Divadlo Na Jezerce 69 volných míst

Informace o dostupnosti vstupenek jsou pouze orientační. Pro přesný počet volných vstupenek klikněte na odkaz ve sloupci Zakoupení vstupenek nebo navštivte náš vstupenkový portál.

FOTO Z PREMIÉRY - JANA PERTÁKOVÁ

FOTO Z PREMIÉRY - JINDŘICH BUXBAUM

FOTO - JINDŘICH BUXBAUM

PŘEKVAPENÍ - NATÁČÍME KLIP

SEZNAMTE SE - PÁNSKÝ KLUB

FOTO Z PRVNÍHO SETKÁNÍ - IVAN KAHÚN

Náš velký dík patří všem partnerům, kteří nám pomáhají inscenace realizovat.
TĚŠÍME SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU / A SPLENDID TIME IS GUARANTEED FOR ALL

 

Z pohodlí domova nakupujte ONLINE CELÉ LÉTO