< >
04/03 Vizita pondělí Jaroslav Dušek 19:00 více
04/03 Už je tady zas! pondělí Timur Vermes 19:00 více
05/03 Práskni do bot úterý Owen McCafferty 19:00 více
06/03 Saturnin středa Zdeněk Jirotka 19:00 více

Vážený pane Hrušínský,
chtěl bych Vám a celému Vašemu týmu ještě jednou moc poděkovat za úžasnou spolupráci při organizování divadelního večera pro našeho partnery v Divadle Na Jezerce. Prosím Vás o zprostředkování našich díků i provozovateli restaurace, za výborný catering a vstřícný personál. Mám zprávy, že mí kolegové s našimi hosty (a snad i s některými herci) seděli po představení na zahrádce restaurace ještě hezkých pár minut, nebo i déle …
Prosím Vás i o zprostředkování díku jak hercům, tak, pokud je to možné, i tvůrcům představení „Už je tady zas!“. Musím přiznat, že já osobně jsem měl trochu obavy, jak naši hosté tento typ představení přijmou. Nicméně mé obavy byly liché. Máme spousty pozitivních ohlasů. Naši hosté o představní mluvili nejen hned po jeho konci, ale i nyní, když je potkáme, tak se skoro pokaždé řeč stočí na Vaše představení.
Přeji Vašemu divadlu spoustu pokojených návštěvníků, a tedy plný sál - a slibuji, že se k Vám s naším divadelním večerem určitě vrátíme.

Ing. Libor Dvořák,
předseda představenstva / generální ředitel
ERV Evropská pojišťovna a.s.

Ing. Libor Dvořák 21.06.2023

Dobrý den, chtěla bych poděkovat za divadelní představení - Naprostí cizinci (včera v Třinci). Bylo úžasné, super. Můžu říct - jedno z nejlepších představení (ne-li nejlepší), které jsem viděla poslední dobou. Odcházela jsem domů nadšená. Každé Vaše představení, s kterým hostujete u nás v Třinci, je skvělé. Doufám, že nás zase brzy navštívíte.
Ještě jednou mockrát děkuji.
Krásné léto!!!

Jana Harmatová, Třinec 13.06.2023

Skvělé divadelní představení Mnoho povyku pro lajk s úžasným Janem Vlasákem, který humornou a přímočarou cestou umí vyřešit "problémy" dnešní mladé generace. Představení zároveň vystihuje rozdílnost i blízkost v rámci mezigeneračního soužití v dnešní uspěchané době. Dávám pět hvězdiček! :-)

Ing. Ondřej Kubín, starosta MČ Praha 4 6.06.2023

Dobrý den přeji na Jezerku,
moc bych Vám chtěl poděkovat za pozvání na včerejší premiéru Mnoho povyku pro lajk.
Moc jsme si to užili! Dlouho jsem se takhle nenasmál. Hra se Vám opravdu povedla!
Ještě jednou děkuji a přeji krásný víkend.
Petr Jílek

Petr Jílek, T-Mobile 26.05.2023

Vážený pane Jane Hrušínský.
Já děkuji za Vaši reakci na mé ocenění nádherného představení. Dovolte mi: Již druhým rokem se poměrně intenzívně zabývám (také díky ČT) osudy šlechtických rodů u nás. Díky mému členství v TOP 09 jsem měl a mám možnost být v osobním kontaktu s hrabětem Tomášem Czerninem, dnes místopředsedou senátu ČR. Po vydařeném pořadu ČT - Modrá krev, je i možnost listovat v knize Modrá krev. Seriál i kniha vznikaly za přispění hraběte Františka Kinského. Když se tak probírám osudy šlechtických rodů, co všechno pro tuto zemi udělali, co tu za nádherné památky zanechali, co všechno museli prožít, napadá mě jedno: Rod Hrušínských je také takovým ŠLECHTICKÝM RODEM DIVADLA, rodem s modrou divadelní krví.
Přeju Vám vše dobré a nenechte se odradit tím otravujícím "českým hmyzem", který tady bude asi vždycky. (Viz.dějiny!)
Karel Hovorka
P.S. Doporučte manželským poradnám roli manželky-Boha svědka, jak nádherně předvedla ve hře Vaše paní. Geniální nápad.
______________________________________________________________
Od: "Jan Hrušínský"
Datum: 01. 05. 2023
Předmět: Re: Ze života K.Čapka +

Vážený a milý pane Hovorko,
děkuji za Vaše milá slova. Udělal jste mi Vaším e-mailovým dopisem velkou radost. Co víc může principála divadla potěšit, než když ráno venku svítí sluníčko a do toho při snídani může číst tak hezké zhodnocení včerejšího představení. Vlastně našeho včerejšího života. Čapek je moje srdeční záležitost. Nejen proto, jaký byl spisovatel, ale - a možná především - jaký byl člověk. Tohle vnímáme s Petrem Vackem podobně. Čapek je domov. Dovolili jsme si dát Vaše slova na náš divadelní Instagram. Děkuji Vám za celé divadlo, ale hlavně za ty, kteří o Čapkovi včera ve Vrchlabí hráli - a také za ty, kteří zájezd připravovali. Máme radost. Přeji krásný den a upřímně Vás zdravím.
Jan Hrušínský

Karel Hovorka 5.05.2023
redakce prahain.cz (prahain.cz) 24.03.2023

V PRAŽSKÝCH DIVADLECH SE TOČÍ STOVKY MILIONŮ KORUN.

Poměrně přesný popis financování kultury v Praze. Tzv. Asociace profesionálních divadel byla v roce 2008 - podle názoru ředitele soukromého Divadla Na Jezerce Jana Hrušínského - účelově založena k ovládnutí veřejných financí určených na kulturu a všech dotovaných divadel v ČR. Zároveň slouží jako promyšlená překážka svobodnému podnikání, rozvoji a šíření svobodně vznikající kultury. Nastavuje nerovné podmínky podnikání v české kultuře. Podporuje nekalou soutěž.

V pražských divadlech se točí stovky milionů korun.
redakce (Deník Blesk) 7.03.2023

GERVAIS S DELEGACÍ Z JEZERKY

Gervais a Jezerka
Tomáš Stanislavčík (Blesk.cz / Celebrity) 27.01.2023

Principál Divadla Na Jezerce Jan Hrušínský: O vstupenkách a nemocné Bohdalové

Blsk.cz dává za pravdu Janu Hrušínskému
TN.cz VipShow (VipShow) 26.01.2023

Jan Hrušínský žádá okamžitou omluvu za lživý článek, pokud se tak nestane, podá trestní oznámení

Jan Hrušínský žádá okamžitou omluvu
Jana Hanušová (Středočeský magazín ) 6.11.2022

Recenze Občana první jakosti

Občan první jakosti - Středočeský magazín 6. 11. 2022
Náš velký dík patří všem partnerům, kteří nám pomáhají inscenace realizovat.
TĚŠÍME SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU / A SPLENDID TIME IS GUARANTEED FOR ALL
  KUPUJTE VSTUPENKY ONLINE