Logo
VSTUPENKY ONLINE KUPUJTE Z POHODLÍ DOMOVA

Ohlasy

Milý Honzo,
je po čtyřicáté premiéře v divadle na Jezerce! Jaroslav Dušek na oslavu přinesl „Slávu strojů a měst“ a nepřišel sám, vydatně podporován celým orchestrem zvuků Ondřeje Smeykala a úžasnými pohybovými kreacemi Petra Nikla – nejpozoruhodnější byl ale sám text scénického čtení. A k úžasu diváka se najednou ukazuje, že již před sto lety se objevují nejen futuristické prognózy, ale tak é děsivé předpovědi možného technického vývoje. Mnohdy z toho mrazí a jindy se divák jen mimoděk zasměje, protože ten starý text něco aktuálního připomíná. Není to úplně veselá podívaná, kterou dokáže Jaroslav Dušek předvést. Víc než jindy to vede k zamyšlení o našem světě, v němž všichni žijeme.

A mně, jako věrnému divákovi ještě zbývá popřát „mému „ divadlu, aby stejně odvážně vstupovalo do všech dalších premiér, které nás teprve čekají.

Jan Cimický 24.01.2019

Ahoj Honzo,
ještě jednou děkujeme za pozvání na dnešní představení, moc se nám líbilo. A to nejen proto, že máme rádi pana Jaroslava Duška, na kterého řadu let chodíme, ale i pro samotný obsah představení. Přejeme vám pěkný čas a ať se vám i nadále daří.
Srdečně vás zdravíme.
Duda

Gustav Šebor 24.01.2019

Dobrý den,
byla jsem dnes na první veřejné generálce "Sláva strojů a měst" v divadle Na Jezerce...představení se mi moc líbilo, a to až tak, že jsem měla sto chutí vyhledat někde v divadle pana Duška a říct mu, jak MOC to bylo skvělé a jak MOC se mi to líbilo. Stydlivost však zvítězila, a tak prosím - vyřiďte někdo panu Duškovi, že to bylo fakt super, celé představení, včetně definice "kavárny" před přestávkou. Na představení se chystám určitě ještě jednou. Děkuji MOC !!!
Ať se vám daří.

Renata Císařová 23.01.2019

Milý, vážený, blízký Jene!
Velký dík za Výzvu, kterou jste přijal od Jiřího Kubíka. Je to statečná, potřebná a v pojmenování zavšivenosti věcí, které nás obklopují, a lidí, kteří nám bohužel už zase vládnou, nakonec přece jen nadějeplná promluva pro oněch 50% voličů, kteří v roce 2018 hlasovali pro Jiřího Drahoše, a ne pro zoufale zlobnou a stěží už jen tikem mžourající, udrogovanou trosku na Hradě v konkubinátu s trestně stíhaným soudruhem estébákem v čele vlády úporně podporované komunisty. Vyslechl jsem si vaši Výzvu v posledním dopoledni roku 2018. - Už vím, proč také v roce 2019 mít rád a vážit si vašeho Divadla Na Jezerce.

Nedejme se!
Jiří P. Kříž

J. P. Kříž 2.01.2019

Dobrý den
vážená paní Hrklová, předejte prosím panu Janu Hrušínskému můj Novoroční pozdrav - a velké poděkování. Za celé jeho vpravdě životní dílo zvané Divadlo Na Jezerce i za jeho statečné občanské postoje, ve kterých - narozdíl od našich vrcholných politiků, kteří si berou TGM tak rádi do křivé huby - konkrétně uplatňuje Masarykovu zásadu, že "politika" (tedy "věc veřejná") "je praktikovaná mravnost". Se vzrůstajícími sympatiemi už řadu let na jevišti i mimo ně sleduji, jak skvěle se Jan "potatil".
S pozdravem (poválečných) V+W: NEDÁME SE OTRÁVIT (Pěst na oko, 1947)
P.F.2019
Váš Vladimír Just

prof. Vladimír Just 1.01.2019
Marie Reslová (Aktuálně.cz) 17.10.2020

Recenze Marie Reslové

Marie Reslová / aktuálně.cz / recenze: RUDOLF HRUŠÍNSKÝ - 100 ROZMARNÝCH LÉT
Nikola Hrklová (Neovlivní.cz) 9.09.2020

SNAD VLÁDA NEOHROZÍ NOVOU SEZONU

Snad vláda neohrozí novou sezonu / Nikola Hrklová / Neovlivní.cz
Jan Hrušínský (Neovlivní.cz) 1.09.2020

ATAK NEVKUSU A UŠMUDLANÉ BÍDY

Atak nevkusu a ušmudlané bídy / Jan Hrušínský / Neovlivní.cz
Jan Hrušínský (Neovlivní.cz) 15.07.2020

555 slov

555 slov / Jan Hrušínský / Neovlivní.cz
Jan Hrušínský (Neovlivní.cz) 5.06.2020

VIRUS

Virus / Jan Hrušínský / Neovlivní.cz
Náš velký dík patří všem partnerům, kteří nám pomáhají inscenace realizovat.
TĚŠÍME SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU / A SPLENDID TIME IS GUARANTEED FOR ALL


PROGRAM NA ZÁŘÍ JE ONLINE!
POKLADNU OTEVÍRÁME 23. 8. 2021

PŘEJEME VŠEM DIVÁKŮM KRÁSNÝ SRPEN A TĚŠÍME SE NA VÁS V NOVÉ (SPECIÁLNÍ) SEZÓNĚ!