Aktuality

Obrázek aktuality

ČERVNOVÝ PŘEDPRODEJ ZAHÁJEN - 27.04.2018

Milí diváci, 
 

předprodej na ČERVEN je v plném proudu a my už se teď těšíme, že vás z jeviště Divadla Na Jezerce budeme moct naladit na přicházející letní období - a to nejen novinkami  Je úchvatná!  a Saturnin, jehož květnová premiéra se nezadržitelně blíží. 

V hlavní roli Michal Kern, dále hrají: Jan Konečný, Denisa Pfauserová, Jaroslava Kretschmerová/Jitka Sedláčková, Martin Sitta, Libor Hruška, Petr Vacek, Vojtěch Vodochodský.


VÍCE ❯❯
Obrázek aktuality

JEZERKA JE ÚCHVATNÁ! - 26.03.2018

Milí diváci, 
herci z připravované inscenace Je úchvatná! pod vedením režiséra Jana Hřebejka se na vás všechny moc těsí! Už máte vstupenku? Máme téměř vyprodáno!
Na Jezerce se rozezněl hlas Florence Foster Jenkins - nejhorší zpěvačky na světě. Rozhodně byste si to neměli nechat ujít. Takhle totiž ve vaší blízkosti ještě nikdo nezpíval... 
V hlavní roli Jitka Sedláčková, dále uvidíte Libuši Švormovou, Miroslavu Pleštilovou, Václava Tobrmana a Jana Hrušínského. 

Rádi Vás uvidíme!
Vaše Divadlo Na Jezerce

VÍCE ❯❯
Obrázek aktuality

VÍTÁME VÁS NA NOVÉM WEBU DIVADLA NA JEZERCE - 1.03.2018

VÁŽENÍ A MILÍ DIVÁCI DIVADLA NA JEZERCE, VÍTÁME VÁS A MÁME RADOST, ŽE JSTE TADY S NÁMI. UŽ JSTE VIDĚLI PROGRAM NA DUBEN? PŘEDPRODEJ JE V PLNÉM PROUDU - ULOVTE VČAS TA NEJLEPŠÍ MÍSTA V HLEDIŠTI.

VAŠE DIVADLO NA JEZERCE
VÍCE ❯❯
Obrázek aktuality

POZOR, MŮŽETE SE ZAMILOVAT - 25.01.2018

Jarní večery se pomalu ale jistě blíží - a u nás budou úchvatné. Už brzy! Těšíme se! Těšíte se? Ale pozor - můžete se zamilovat... Sledujte náš Facebook a Instagram @divadlonajezerce.

Vaše Divadlo Na Jezerce
VÍCE ❯❯
Obrázek aktuality

PŘEJEME VÁM KRÁSNÝ NOVÝ ROK - 23.12.2017

Ve dnech 27. a 28. prosince natáčela Česká televize záznam inscenace Paní plukovníková. Po Takovém žertíku a Ženitbě jde již o třetí televizní záznam z Divadla Na Jezerce. Děkujeme, že jste byli u natáčení v hledišti s námi! 

V tomto roce se můžete společně s námi těšit nejen na nové inscenace, ale i na novou podobu webových stránek DNJ.

PŘEJEME VÁM MNOHO  ŠTĚSTÍ A RADOSTI V ROCE 2018!
Vaše Divadlo Na Jezerce
VÍCE ❯❯
GENERÁLNÍ PARTNER DNJ
Náš velký dík patří všem, kteří nám pomáhají
inscenace realizovat
TĚŠÍME SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU