Aktuality

Obrázek aktuality

PRÁZDNINOVÝ PROVOZ V DIVADLE NA JEZERCE - 18.06.2018

Milí diváci, 
 
pokladní okénko je nyní zavřené -
znovu se ale otevře už 20. srpna. ONLINE PRODEJ FUNGUJE CELÉ LÉTO, nic se nemění a my se těšíme na plné hlediště v nové sezóně.

ZÁŘÍ máme už nyní téměr vyprodané, ale pár míst se pro Vás ještě najde! Už jste viděli naši nabídku inscenací? Je úchvatná! Nejen Charleyova teta, ale i Generálka. Už je tady zas! Saturnin, Shylock i Manželské vraždění. Bouřlivý smích, upřímné dojetí - to je způsob, jakým s Vámi rádi komunikujeme. 

Svěřte večer s důvěrou Divadlu Na Jezerce, nezklame Vás. 

Život na Jezerce s Vámi rádi sdílíme i našem Facebooku a Instagramu, staňte se naším fanouškem a užívejte si výhody, které tam na Vás čekají.

VÍCE ❯❯
Obrázek aktuality

SHYLOCK A PRÁSKNI DO BOT NAPOSLEDY V SEZÓNĚ - 13.06.2018

Milí diváci, 
 
NAPOSLEDY v této sezóně uvádíme
18.6. od 19:00 inscenaci SHYLOCK s Milanem Kňažkem v hlavní roli (režie: Radek Balaš) a 20.6. od 19:00 PRÁSKNI DO BOT (režie: Jan Hřebejk), kde se v roli dlaždičů, kteří optikou svého povolání a v jazyce jim vlastním odkrývají své životní osudy, představí principál divadla Jan Hrušínský, Martin Sitta, Vlastimil Zavřel a Václav Liška. 

Předprodej na ZÁŘÍ je v plném proudu - nabídka bohatá a pár míst ještě máme! Na Jezerce je Vaše radost naší starostí, rádi s Vámi sdílíme nejen letní večery i na našem Facebooku a Instagramu.

Těšíme se na Vás v nové sezóně 2018/2019.


Potkáme se na Jezerce!

VÍCE ❯❯
Obrázek aktuality

PŘEDPRODEJ NA ZÁŘÍ - 6.06.2018

Milí diváci, 
 
PŘEDPRODEJ NA ZÁŘÍ je v plném proudu a my se na Vás už teď těšíme v nové jezerkovské sezóně 2018/2019.

Červen v Divadle Na Jezerce ale zdaleka nekončí, jarní novinky a oblíbené inscenace jsou tu s Vámi i v létě - Je úchvatná!, Práskni do bot, Charleyova teta nebo třeba Shylock? Na Jezerce je Vaše radost naší starostí, rádi s Vámi sdílíme nejen jarně letní večery i na našem Facebooku a Instagramu.

Potkáme se na Jezerce!VÍCE ❯❯
Obrázek aktuality

MICHAL KERN JE SATURNIN - 30.05.2018

Milí diváci, 
 
po komedii o nejhorší zpěvačce na světě Je úchvatná! tu máme další PREMIÉRU - SATURNINA.
"Saturnin je pro všechny, kteří mají rádi dobré divadlo," tak charakterizuje jarní novinku Divadla Na Jezerce Petr Vacek, který právě zde poprvé usedl na režisérkou židli. 

V hlavní roli sluhy Saturnina, který na jevišti předvádí neuvěřitelné akrobatické prvky, skvěle tančí a svou elegancí, humorem a chytrostí překvapuje své okolí, se divákům představí Michal Kern, dále hrají: Jan Konečný, Denisa Pfauserová, Jaroslava Kretschmerová/Jitka Sedláčková, Martin Sitta, Libor Hruška, Petr Vacek, Vojtěch Vodochodský.

Vítejte v časech, kdy se k sobě lidé chovali slušně

VÍCE ❯❯
Obrázek aktuality

SATURNIN JE V PRODEJI - 21.05.2018

Milí diváci, 
 

Premiéra nové inscenace je za rohem! Už máte lístek? Humoristický román Zdeňka Jirotky upravil pro Jezerku Petr Vacek, který tím poprvé usedl na židličku s nápisem "režisér". Premiéra: 30. května 2018

V hlavní roli Michal Kern, dále hrají: Jan Konečný, Denisa Pfauserová, Jaroslava Kretschmerová/Jitka Sedláčková, Martin Sitta, Libor Hruška, Petr Vacek, Vojtěch Vodochodský.

Prožijte JARO v Divadle Na Jezerce

VÍCE ❯❯
Náš velký dík patří všem partnerům, kteří nám pomáhají inscenace realizovat.
TĚŠÍME SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU

PRÁZDNINOVÝ PROVOZ POKLADNY

 

   Do 19. srpna je pokladna ZAVŘENÁ
         Od 20. srpna do 11. září: 13:00 – 18:00
            Od 12. září: BĚŽNÝ PROVOZ POKLADNY


              ONLINE PRODEJ V PROVOZU CELÉ LÉTO
 
        TĚŠÍME SE NA VÁS V SEZÓNĚ 2018/2019